مشاوره تبلیغات برند

تبلیغات تجاری نوعی از تبلیغات است که به برقراری ارتباط و ایجاد روابط قوی و طولانی مدت با مصرف کنندگان در طول زمان کمک می کند.

بازاریابی دیجیتال

یک استراتژی بازاریابی دیجیتال مجموعه اقداماتی را توصیف می کند که از کانال های بازاریابی آنلاین برای دستیابی به اهداف مختلف استفاده می کنند.

توسعه محصول

محصول تولیدی شما مانند نوزادی تازه متولدشده در هر مرحله از چرخه عمرخود، نیازمند حمایت است.از بسته بندی تا طراحی وب سایت و تولید و توزیع محتوا

تحلیل و بهینه‌سازی

با فروش اول، همه چیز تمام نمی شود، بلکه فروش اول سرآغازی است بر چرخه ای که مدام باید تحلیل و پایش شود تا با صرف منایع کمتر ِ کسب وکار، نتایج بهتری کسب شود.

تبلیغات تجاری چیست؟

تبلیغات تجاری نوعی از تبلیغات است که به برقراری ارتباط و ایجاد روابط قوی و طولانی مدت با مصرف کنندگان در طول زمان کمک می کند.
شرکت‌هایی که از تبلیغات تجاری استفاده می کنند ، هدفشان این است که در بلند مدت شناخت مثبت پیدا کنند. این شرکت ها با چشم اندازهای فکری و عاطفی خود ، هویت ، اعتبار و وفاداری برند را ایجاد می کنند.

استراتژی

استراتژی تعیین اهداف اساسی و بلندمدت یک سازمان و گزینش اقدامات و تخصیص منابع لازم برای دستیابی به این اهداف است. (چندلر)

استراتژی برنامه های مقیاس بزرگ و آینده نگر برای تعامل با محیط رقابتی به منظور بهینه کردن دستیابی به هدف های سازمان می باشد، که اگر چه همه نیازهای انسانی، مالی و مواد در آینده را به تفصیل بیان نمی کند؛ ولی چارچوبی برای تصمیم گیری فراهم می سازد و آگاهی شرکت در باره نحوه رقابت در برابر کی، کِی، کجا و برای چه را نشان می دهد.

استراتژی تبلیغاتی چیست؟

یک استراتژی تبلیغاتی را می توان یک برنامه گام به گام برای دستیابی به مشتریان و ترغیب آنها برای خرید محصولات خود تعریف کرد. یک استراتژی تبلیغاتی برنامه ریزی شده نه تنها مزایای محصول شما را منتقل می کند بلکه مشتریان شما را ترغیب می کند تا محصول شما را نسبت به نتایج رقبا انتخاب کنند.

استراتژی؛ قبل از تبلیغات

اگر می خواهید مشتریان شما کالای شما را به محصول رقبا ترجیح دهند و انتخاب کنند ، شما باید از طریق روشهای درست و پایدار خود را به مشتریانتان معرفی کرده و در مورد محصول خود آگاهی ایجاد کنید.
شما به استراتژی تبلیغاتی مناسبی نیاز دارید تا مشتریان خود را از حضور محصول خود و آنچه که ارائه می دهد آگاه سازید.

تبلیغات

یک استراتژی تبلیغاتی با ترغیب مشتریان برای خرید محصول شما ، نقشی حیاتی در افزایش فروش شما دارد.
تبلیغات روشی برای تبلیغ محصول یا خدمات شما است. هدف از تبلیغات دستیابی به افرادی است که مایل به پرداخت هزینه برای خرید محصول و خدمات شما هستند. و یک استراتژی یک برنامه گام به گام برای ترغیب مشتریان شما به انتخاب محصول و خدمات شما نسبت به محصول یا خدمات رقبا است.

چه کمکی از ما ساخته است؟

اگر برای کسب و کار خود برنامه مدون تبلیغاتی تدوین نکرده اید یا به دنیال اثربخشی بیشتر تبلیغات خود هستید میتوانیم درکنار شما باشیم تا نتایج بهتری را در تبلیغات کسب کنید.

بازاریابی دیجیتال

با توجه به دسترسی امروز به اینترنت ،تعداد افرادی که هر روز آنلاین می شوند درحال افزایش است.

بازاریابی همیشه ارتباط برقرار کردن با مخاطبان شما در یک مکان و زمان مناسب بوده است. امروز ، این بدان معناست که شما باید در مکانی که قبلاً وقت خود را می گذرانند با آنها ملاقات کنید: در اینترنت.

بازاریابی دیجیتال شامل تمام تلاش های بازاریابی است که از دستگاه الکترونیکی یا اینترنت استفاده می کنند.
کسب و کارها از کانال های دیجیتال مانند موتورهای جستجو ، رسانه های اجتماعی ، ایمیل و سایر وب سایت ها برای ارتباط با مشتریان فعلی و  تبدیل مشتریان احتمالی به مشتریان حتمی استفاده می کنند.

استراتژی بازاریابی دیجیتال

درک اینکه یک استراتژی بازاریابی با استراتژی بازاریابی دیجیتال قبل از اجرای یکی یا هر دو در کسب وکار شما چه تفاوتی دارد ، مهم است.
استراتژی بازاریابی طرحی برای دستیابی به یک هدف (یا اهداف) مربوط به بازاریابی به صورت متمرکز و قابل دستیابی است.
یک استراتژی بازاریابی دیجیتال مجموعه اقداماتی را توصیف می کند که از کانال های بازاریابی آنلاین برای دستیابی به اهداف بازاریابی استفاده می کنند.

سه گام مهم در فرآیند بازاریابی دیجیتال

توجه های بیشتری را کسب کنید

از طریق بازاریابی محتوا (وبلاگ نویسی) ، بازاریابی از طریق ایمیل ، بهینه سازی موتور جستجو (سئو) ، بازاریابی پرداخت به ازای هر کلیک (PPC) و رسانه های اجتماعی به بازدید بیشتر کسب و کار خود دست پیدا کنید.

سرنخ های جذب شده را به مشتری تبدیل کنید

هنگامی که بازدید بیشتری در وب سایت خود کسب کردید ، باید ترافیک بازدید کننده وب سایت ناشناس را به یک لید (سرنخ) قابل شناسایی تبدیل کنید تا بتوانید بعدها با آن‌ها ارتباط بگیرید و یا متوجه حضور دوباره آنها در وب سایت خود شوید
می توانید این کار را از طریق پیشنهادات محتواهای کاربردی قابل دانلود (مانند کتابهای الکترونیکی و وبینارها) ،اخذ  ایمیل و یا فیلم های جذاب و کاربردی انجام می دهید.

مشتری را در چرخه قراردهید!

فروش و سود بیشتر یعنی مشتریان مستمر!   ما با استفاده از ابزارها و برنامه های فروش، مشتریانتان را به خریداران دوره ای تبدیل کنید و از هرکدام از آنها یک واحد تبلیغاتی برای کسب وکار خودتان بسازید تا آنها ضمن خرید دوره ای ، دیگران را ترغیب به استفاده از محصولات و خدمات شما کنند.

توسعه محصول

چرخه طول عمر محصول (PLC) : چرخه حیات محصول مراحل محصول را از زمان راه اندازی تا توقف توصیف می کند. این یک ابزار استراتژیک است که به شرکت ها کمک می کند تا برای توسعه محصول جدید برنامه ریزی کرده و محصولات موجود را اصلاح کنند.
چرخه عمر تبلیغات محصول از چهار مرحله اصلی تشکیل شده است:
  • معرفی
  • رشد
  • بلوغ
  • زوال
هر مرحله با نحوه فروش محصول مرتبط است ، اما هر مرحله مجموعه راهنمای تبلیغات خاص خود را دارد.
این راهنمایی ها باید رعایت شود تا شرکتها بتوانند در هنگام عبور از هر مرحله از چرخه عمر محصول ، به چالشهای تبلیغاتی که یک محصول با آن روبرو است ، بپردازند

چهار مرحله مهم در فرآیند تبلیغات محصول

معرفی

این مرحله با رشد کم فروش در بازار مشخص می شود زیرا محصول به تازگی راه اندازی شده است .محصول این مرحله نیاز به اطلاعات گسترده و تبلیغات تبلیغاتی از طریق رسانه های مختلف را دارد.

رشد

در طی مرحله رشد ، آگاهی عموم مردم نسبت به این محصول بیشتر می شود. با شروع فروش و درآمد ، سود شروع می شود.

در این مرحله تبلیغات بیش از سطح اولیه بالا می رود و تبلیغات دهان به دهان باعث می شود تا مشتریان بالقوه بیشتر درباره محصول اطلاعاتی را شنیده و آن را امتحان کنند .

بلوغ

در مرحله بلوغ ، با رسیدن محصول به اشباع بازار ، اوج فروش به اوج خود می رسد و رقابت به طور فزاینده ای افزایش خواهد یافت. همچنین رشد فروش شروع به کند شدن می کند.

زوال

در طی افت ، رشد فروش منفی می شود ، سود کاهش می یابد ، رقابت همچنان بالا است و محصول در نهایت به “زوال” خود می رسد.تجزیه و تحلیل مناسب از بازار و مخاطبان شما باعث می شود که گزینه ای مناسب در بین استراتژی های احیای محصول انتخاب کنید.

از تولد یک محصول و طراحی فرم و شکل بسته بندی تا اقدامات حمایتی و تبلیغات آن محصول ، در کنار شما هستیم تا در هر مرحله بیشترین بازدهی را کسب کنید.

تحلیل و بهینه‌سازی تبلیغات

بهینه سازی بازاریابی زمانی است که شما به داده های کمپین بازاریابی خود نگاهی بیندازید و تصمیم بگیرید که کدام تبلیغات و کدام کمپین ها را باید ادامه دهید و کدام یک را  متوقف کنید.

بهینه سازی بازاریابی روشی مداوم است  به صورت روزانه ، هفتگی یا ماهانه انجام می گیرد.

جمع آوری داده ها

جمع آوری داده ها با استفاده از ابزارهای بازاریابی دیجیتال انجام می گیرد.

تحلیل و پایش

با توجه به اطلاعات انواع هزینه های معمول بازاریابی قابل محاسبه است، نرخ بازگشت سرمایه، هزینه جذب مشتری و .. به تفکیک هرکانال تبلیغاتی انجام می پذیرد.

تصمیم گیری

در این مرحله مشخص می شود که کدام یک از کانال های تبلیغاتی بازدهی بیشتری دارند و هزینه کرد در کدامیک باید متوقف
شود.این تصمیم گیری معمولاً در سطح مدیران کسب وکار گرفته می شود.

یک کسب و کار دارید؟

اجازه دهید تا در مورد تبلیغات کسب وکارتان، باهم صحبت کنیم!