مکمل های حرفه ای با طعم تضادرنگ

محصولات حرفه ای فارماتک، همانگونه که از کیفیت محتویات درون بسته بندی بر می آید باید برای آن ظاهری حرفه ای با رنگهایی چشمگیر انتخاب می شد.

رنگ های انتخابی مشکی و زرد که هموراه در رده ترکیب های قدرتمند و جذاب قرار میگیرند برای این محصولات انتخاب شد. با هماهنگی تیم طراحی، رنگ متریال سفارش داده شده برای ساخت قوطی های پلی اتیلن نیز زرد انتخاب شد تا با رنگ مشکی لیبل ها هماهنگ باشند.

در ادامه طرح کلی لیبل ها که شامل رنگ مشکی زمینه به همراه طرح بال مانند که در آن محو شده است و همچنین فونت های ساده اما وزین ، تایید و انتخاب شد.

برای محصولات فارماتک در همه رده های وزنی و فرمی، حدود ۵۷ مورد لیبل با ظاهری همسان طراحی و تولید گردید. تضاد قدرتمند رنگ مشکی و زرد مورد استقبال فروشندگان و نمایندگان فروش این برند قرار گرفت و آن را عاملی مهم در دیده شدن محصول در میان برندهای دیگر عنوان کردند.

طراحی وب سایت برند فارماتِک

طراحی وب سایت

طرح اولیه وب سایت برند pharmatech با توجه به جنس مخاطبان برند و با هدف سهولت دسترسی کاربران به اطلاعات و تصاویر محصولات پایه ریزی شد.
مراحل طراحی وب سایت، عکاسی از محصولات و همچنین تکمیل صفحات وب سایت طبق برنامه و اهداف تعیین شده انجام گرفت.

تولید محتوای صفحه اینستاگرام

طراحی پست های صفحه اینستاگرام برند ، با توجه به تم رنگ زرد و مشکی که قبلاً برای بسته بندی انتخاب شده بود و برای ارتباط بهتر المان های تصویری برند، همین ترکیب رنگ برای ساختار کلی صفحه اینستاگرام انتخاب شد.
تولید محتوای تصویری و متنی مرتبط با محصولات و همچنین ارزش آفرینی محتوایی برای کمک به مخاطبان این محصول که اکثراً از ورزشکاران حرفه ای هستند انجام پذیرفت.
ارائه اطلاعات درست و کامل از محصولات ، دسته بندی محصولات و همچنین کاربرد آنها در حساب اینستاگرام برند،از اهداف اصلی برند در شبکه های اجتماعی است.