پروژه های برند Lefu

لفو برند تولیدکننده محصولات آرایشی و بهداشتی است که با سبد کالایی مناسب از نظر کاربرد و تعداد محصول، در سطح کشور، توزیع می گردد.
محصولات این برند شامل کرم های تخصصی دست و صورت، محصولات مراقبتی پوست، کرم پودر، ژل اصلاح، ژل واکس و روغن آرگان است.
کیفیت مناسب محصولات این برند باعث گسترش توزیع و تقاضای این برند شده است.

روغن آرگان

برای طراحی محصولات جدید و همچنین بازطراحی بسته بندی محصولات قبلی، به عنوان شروع کار؛طراحی بسته بندی روغن آرگان دردستور کار قرار گرفت.

روغن آرگان به دلیل خواص فوق العاده اش برای پوست و مو و همچنین قیمت آن، پیشنهاد شد تا مطابق روند مرسوم محصولات آرایشی و بهداشتی ، طرح بسته بندی کاملاً ساده اجرا گردد.

کرم های دست و صورت

در ادامه محصولات دیگری نیز بازطراحی شدند.

محصول کرم های دست و صورت لفو پروژه بعدی طراحی بسته بندی این برند بود. کرم های لفو با رایحه ها و خواص مختلفی تولید و عرضه می شوند، در طراحی بسته بندی این محصولات تلاش شد تا از رنگ غالب متریال بکار رفته در فرمول ساخت کرم ها بهره گیری شود. عصاره هایی مانند روغن آرگان، آووکادو، انار- شاتوت، حلزون و همچنین کرم مرطوب کننده در این محصولات بکار رفته است که در طراحی هرکدام، با توجه به فضای محدود طراحی لیبل مد نظر قرار گر فته است.

کرم با خاصیت آب‌رسانی

کرم با خاصیت تغذیه پوست لفو

کرم با خاصیت جوانسازی لفو

کرم با خاصیت آب رسانی لفو

کرم با خاصیت نرم کنندگی لفو

چسب مو

چسب مو نسل جدید ژل های موی سر است که توسط برند لفو تولید میشود. این محصول حالت دهنده، نگه دارنده و براق کننده مو است و همچنین حاوی روغن آرگان، ویتامین E و B5 می باشد.
برای طراحی این محصول، برخلاف محصولات دیگر برند، از ظرف با رنگ مشکی و همچنین در طراحی از رنگهای مشکی و طلایی استفاده شد.