گروه طراحان برنا

گروه طراحان برنا در سال ۱۳۹۲ و با اخذ پروانه تأسیس کانون آگهی وتبلیغات از سوی وزارت ارشاد اسلامی، شروع به کارنمود.
با توجه به نیاز صنعت تبلیغات در آن سالها، هدف اصلی تأسیس گروه طراحان برنا، ارتقاء کیفیت طراحی گرافیک در صنعت تبلیغات به ویژه چاپ و تبلیغات محیطی قرارگرفت.
نوآوری ها و استفاده از ابزارهای به روز در طراحی، گروه طراحان برنا را به ویژه در شاخه طراحی بسته بندی محصولات به نام شناخته شده ای در میان تولیدکنندگان بدل کرد.
در ادامه،  اقدامات حمایتی تبلیغاتی محصول نیز در سبد خدمات گروه  طراحان برنا قرار گرفت تا در زمینه ی تبلیغات آفلاین نیز تولید ارزش نماید. این سالها در ده ها پروژه نمایشگاهی، فروشگاهی و رویداد در کنار مشتریان خود بوده ایم.
در گذر از سالها و با پیشرفت صنعت تبلیغات ، «گروه طراحان برنا» خود را با تغییرات بازار و جامعه همراه کرد و در کنار تبلیغات آفلاین، تبلیغات آنلاین را که شامل مشاوره ورود به بازار(ازمنظر تبلیغاتی)؛ بازاریابی دیجیتال ( دیجیتال مارکتینگ)؛ تولید محتوا؛ طراحی، اجرا، تحلیل ، بهینه سازی کمپین های تبلیغاتی را به مجموعه فعالیت های خود اضافه کرد.
اکنون در سال ۱۴۰۰ گروه طراحان برنا در آستانه ی ورود به نهمین سال ، گروه طراحان برنا همچنان صادقانه در کنار مشتریان خود به ارائه خدمات مشغول است تا بیش از پیش شاهد پیشرفت خود و جامعه ی مشتریان خود باشد.

۰
عضو متخصص
۰
سال سابقه
۰
+
پروژه موفق

خدمات شرکت

مشاوره تبلیغات برند

برای پیروزشدن نیاز به استراتژی است، شکست نخوردن نیز استراتژی لازم دارد!
انتخاب استراتژی درست برای موفقیت در تبلیغات، منوط به درنظرگرفتن عوامل گوناگون بازاریابی، محصول، بودجه وعوامل دیگر دارد.

بازاریابی دیجیتال

تبلیغات برای اهداف گوناگونی مورد استفاده قرارمی‌گیرد و هر هدف، ابزار خاص خودش را دارد. تبلیغات آفلاین و تبلیغات آنلاین دوبال پرواز یک برند هستند که با انتخاب کانال های مناسب تبلیغاتی در هر دو زمینه، می تواند برند را به موفقیت برساند.

توسعه محصول

توسعه یک محصول بنا به سنجه های متفاوتی اتفاق می افتد. برخی از این سنجه ها از تحلیل های نتایج تبلیغات استخراج میشوند. نتایج سنجه های نظرسنجی و تبلیغات می تواند به بهبود تولید یا پخش یک محصول کمک کند و حتی منجر به تولد یک محصول جدید گردد.

تحلیل‌ و بهینه‌سازی

رشد یک کسب وکار براساس عوامل مختلفی اتفاق می افتد، خروجی فعالیت‌های تبلیغاتی، بازخوردهای مخاطبان، سنجه های بازاریابی و دستیابی به شاخص های کلیدی عملکرد درهر کسب وکار است نشانه هایی از رشد را به صاحبین کسب وکار می‌دهد

صاحب یک کسب وکار هستید؟

بیایید درباره تبلیغات برندتان حرف بزنیم!

برای گفتگو تماس بگیرید

۳۲۲۰۱۲۳۷ ۰۳۱